Tesztautomatizáló

BCA
  • A BCA informatikai, folyamatszervezői és stratégiai tanácsadói csapata változatos, kihívásokkal teli feladatok igényes megoldásait keresi és nyújtja nagyvállalatok számára.
  • Megbízásainkat telekommunikációs és banki ügyfeleinktől kapjuk, így ha nálunk dolgozol, úgy válthatsz munkát időről időre, hogy nem váltasz munkahelyet.
Feladatok
  • Üzleti folyamatok felmérése, a tesztesetek és az automatizálás megtervezése
  • Tesztautomaták fejlesztése
  • Teszteléssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Mindez komplex nagyvállalati IT környezetben
Amit tőled várunk
  • Legalább 2 éves releváns tesztautomatizálói munkatapasztalat
  • Legalább egy programozási nyelv (Java, Python, stb.) legalább középszintű ismerete
  • Problémamegoldó készség, proaktivitás
  • Angol nyelvű szakmai szövegek megértése
Előnyt jelent
  • Tetszőleges script nyelv legalább középszintű ismerete (Visual Basic, Python, stb.)
  • Egy évnél több tesztautomatizálási munkatapasztalat
  • Releváns keretrendszerek ismerete (UFT, Ranorex, stb.)
  • Angol nyelv aktív ismerete szóban és írásban
Amit kínálunk
  • Érdekes munka, változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag: legalább 2 éves számunkra releváns tapasztalt esetén bruttó 900.000 Ft-tól, legalább 3 éves számunkra releváns tapasztalt esetén bruttó 1.170.000 Ft-tól
  • Szakmai és emberi elismerés
  • Fejlődési, tanulási lehetőség, dedikált szakmai mentor támogatásával
  • Közös bulik egy igazán nyitott csapattal
  • Tanácsadóink, folyamatszervezőink, fejlesztőink és tesztelőink garantáltan nem unatkoznak. De a kemény munkának, a sok tanulásnak eredménye is van: óriási tudás és karrier.

Ismerd meg fejlesztő kollégánkat, Bank Balázst!

Beszélgetés Bank Balázs, fejlesztő kollégánkkal
Miért a BCA-ba jelentkeztél?

Ha teljesen őszinte akarok lenni: véletlenek sorozata vezetett ide. Eredetileg a 6 hetes egyetemi szakmai gyakorlat elvégzése volt a célom, így találtam a BCA-ra egy ismerős ismerősének az ismerősén keresztül. Jó lehetőségnek tűnt, szimpatikus csapattal, és nem mellékesen az iroda is 2 percre található az egyetemtől, így ennyivel is könnyebb helyzetben voltam. A hetek csak teltek, a szakmai gyakorlat véget ért, a lelkesedés azonban nem. Ennek lassan 3 éve.

Volt valami amire nem számítottál, meglepetésként ért?

Ami legjobban meglepett, hogy mennyire nem számít nálunk az életkor. Amikor felvettek gyakornoknak, 21 éves voltam, a legfiatalabb a cégnél, mégis már nagyon hamar azt éreztem, hogy ha jó ötleteim vannak, mindegy mennyi idős vagyok vagy hol állok a „ranglétrán”, komolyan leszek véve. Figyelnek ránk, figyelünk egymásra mind szakmailag, mind emberileg, ami nagyban hozzájárult, hogy ilyen jó csapat alakult ki.

Miből áll egy átlagos napod?

A nap elengedhetetlen része a reggeli kávézás (a többi 3-4 mellett), ami közben megbeszéljünk, hogy hol tartunk most és ki mivel foglalkozik aznap. A feladatainkat általában szorosan együttműködve csináljuk, ezért fontos a jól összeszokott társaság. Ebédelni is közösen szoktunk a közeli éttermekben vagy a konyha/közösségi helyiségünkben. Azért nem mindig jön össze, de próbáljuk minden nap megszakítani kicsit a munkát egy kiadós darts mérkőzéssel.

Melyik projektek voltak a legérdekesebbek számodra?

Nehéz párat kiemelni, de ha választanom kell, akkor a legutóbbi, Big Data-val és Machine Learning-gel foglalkozó projektek. A teljesség igénye nélkül olyan modern és divatos technológiákkal ismerkedtem meg, mint a Hadoop, Spark, Kafka, Node.js, MongoDB, Docker. Az egyetem után, ahol főleg elméleti dolgokat tanultunk, felüdülés volt gyakorlatban is hasznosítható tudást szerezni.

Mi volt az eddigi legnagyobb kihívás, amivel szembesültél?

Mivel ez az első komoly munkahelyem, ezért kezdetben kihívást jelentett összeegyeztetni a munkát, a sulit és a magánéletet. Szerencsére mindenki rugalmasan áll hozzá a dolgokhoz, így sikerült túllendülnöm ezen az akadályon. Idővel megtanultam, hogy ez a rugalmasság is csak akkor működik, ha kétoldalú: amennyiben nekem van dolgom, el tudok szabadulni, hogy elintézzem, de ha határidő van és be kell fejezni valamit, akkor odatesszük magunkat és megcsináljuk.

Mi vár rád, ha jelentkezel?

  1. Előszűrés CV alapján
  2. Két 20 perces online teszt
  3. Rövid telefonos interjú
  4. Első személyes interjú, ahol a kölcsönös bemutatkozás és beszélgetés mellett szakmai és játékos feladatokra*
    is számíts

The team

If you don't like this position
pick another one

Open positions // This page is only available in Hungarian.