Medior-senior tesztelő

BCA
  • A BCA Hungary Kft. informatikai, folyamatszervezői és stratégiai tanácsadói csapata változatos, kihívásokkal teli feladatok igényes megoldásait keresi és nyújtja nagyvállalatok számára.
  • Megbízásainkat telekommunikációs és banki ügyfeleinktől kapjuk, így ha nálunk dolgozol, úgy válthatsz munkát időről időre, hogy nem váltasz munkahelyet.
Feladatok
  • Komplex IT rendszerek tesztelése (felületi és interfész szintű technikai tesztek végrehajtása egyaránt), hibamenedzsment
  • Teszttervezés, részletes tesztforgatókönyvek elkészítése
  • Funkcionális és technikai tervezés támogatása
  • Elfogadási tesztek (üzemeltetői, üzleti) aktív támogatása
  • Szoros együttműködés a fejlesztőkkel, a hibaelemzés és a megoldás támogatása
Amit tőled várunk
  • Legalább 1,5 éves tesztelési, teszttervezési szakmai tapasztalat
  • Az angol nyelv minimum B2 szintű ismerete legalább írásban
  • Precíz munkavégzés, problémamegoldási készség
  • Jó kommunikációs készség, proaktivitás
Előnyt jelent
  • Több éves tesztelési, teszttervezési tapasztalat
  • Tesztautomatizációs tapasztalat
  • Relációs adatbázisok ismerete, stabil SQL tudás
  • Programozási tapasztalat
  • Funkcionális és technikai tervezési tapasztalat
  • Angol nyelv aktív ismerete szóban és írásban
Amit kínálunk
  • Érdekes munka, változatos feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag: legalább 1,5 éves számunkra teljesen releváns tapasztalt esetén bruttó 780.000 Ft-tól; legalább 3 éves számunkra teljesen releváns tapasztalt esetén bruttó 1.050.000 Ft-tól
  • Szakmai és emberi elismerés
  • Fejlődési, tanulási lehetőség, dedikált szakmai mentor támogatásával
  • Közös bulik egy igazán nyitott csapattal
  • Tanácsadóink, folyamatszervezőink, fejlesztőink és tesztelőink garantáltan nem unatkoznak. De a kemény munkának, a sok tanulásnak eredménye is van: óriási tudás és karrier.

Ismerd meg kollégánkat, Bakti Pétert!

Beszélgetés Bakti Péter kollégánkkal
Miért a BCA-ba jelentkeztél?

Az egyetem mellett gyakornokként dolgoztam egy multinál és itt már együtt dolgoztam több BCA-s kollégával is. Ekkor hallottam először a cégről. Már akkor nagyon sokat tanultam tőlük, és sokakkal sikerült jó viszonyt is kialakítanunk, így egy kicsit betekintést nyerhettem, hogy hogyan telik a munka a BCA-nál. Már akkor hallottam a méltán híres csapatépítőkről és a havi hangulatjavító programok is különlegesek voltak. A szoros együttműködést követően nem is tudtam magam máshol elképzelni, mint a BCA-nál.

Volt valami amire nem számítottál, meglepetésként ért?

A korábbi ismertség miatt sokat hallottam a cégről, így nagyjából tudtam mire számíthatok, amikor jelentkeztem. Viszont nem számítottam arra, hogy a beilleszkedés gyorsan fog menni. A két hetente tartott közös reggelik nagyon jó alkalmak voltak arra, hogy jobban megismerjem a csapatot és a menedzsmentet is.

Miből áll egy átlagos napod?

Jelenleg egy kisebb vállalat ERP rendszerének a tesztelésén dolgozom. Én magam teszteléssel foglalkozom, egy használatban lévő rendszer funkcionális képességeit térképezem fel. Feladataim közé tartozik a tesztek megtervezése is. Sokszor veszek részt megbeszéléseken, napi kontaktban vagyok a fejlesztőkkel illetve az üzleti területekkel.

Melyik projektek voltak a legérdekesebbek számodra?

Az elmúlt másfél évben ez a harmadik projektem, úgy érzem, hogy elég sokat tanultam a kezdetek óta. Foglalkoztam nagy komplexitású front-end rendszerekkel illetve back-end rendszerekkel egyaránt. Jelenleg pedig egy ERP rendszer tesztelésén dolgozom. A legjobb az egész tanácsadásban, hogy a folyamatos projektváltások miatt nem jutok el addig a pontig, hogy egy projekt már ne legyen érdekes számomra. Mindegyik projekt különbözik, és mindig más nehézségekkel kell szembenézni.

Mi volt az eddigi legnagyobb kihívás, amivel szembesültél?

Volt olyan időszak, amikor egyszerre több projekten is dolgoztam párhuzamosan. Korábban még nem csináltam ilyet, ezért nem rendelkeztem túl sok tapasztalattal. Függetlenül attól, hogy egyik projekt sem volt feltétlenül teljes embert kívánó, mindenhol estek be plusz feladatok, amelyeket teljesíteni kellett. Nehéz feladat volt a két projektben a határidők betartása, de sikerült megugrani a feladatot, mert mindig számíthattam a többiekre, ha segítségre volt szükségem.

Mi vár rád, ha jelentkezel?

  1. Előszűrés CV alapján
  2. Két 20 perces online teszt
  3. Rövid telefonos interjú
  4. Első személyes interjú, ahol a kölcsönös bemutatkozás és beszélgetés mellett szakmai és játékos feladatokra*
    is számíts

The team

If you don't like this position
pick another one

Open positions // This page is only available in Hungarian.